Kontakt

MPO Sp. z o.o.
Ul. 42 Pułku Piechoty 48
15-950 Białystok
NIP 542-020-10-38


Infolinia
tel. (85) 676 83 00

ZAMÓWIENIA KONTENERÓW
kom. 668 329 127
tel. (85) 676 83 01
tel. (85) 676 83 02

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
REKLAMACJE
Informacje o harmonogramach

tel. (85) 676 83 33

Numer BDO:
000012224
...więcej

O Firmie


MPO Spółka z o.o. jest największą firmą w województwie podlaskim zajmującą się gospodarką odpadami. Jesteśmy przedsiębiorstwem łączącym tradycję z nowoczesnością. Posiadamy doświadczenie i praktykę ponad 70-ciu lat pracy nad utrzymaniem czystości, odbiorem odpadów i ich zagospodarowaniem. Wykwalifikowana kadra pracownicza, innowacyjność w gospodarce odpadami, stosowanie nowoczesnych technologii, duży potencjał techniczny oraz styl zarządzania gwarantują wysoką jakość usług świadczonych przez spółkę.
Obecnie firma jest liderem w zakresie oczyszczania środowiska naturalnego w regionie. Odbieramy odpady od ponad 500 tys. mieszkańców oraz kilku tysięcy podmiotów gospodarczych z terenu województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego oraz mazowieckiego. Posiadamy oddziały w Augustowie, Sokółce, Siemiatyczach, Grajewie, Wyszkach.
Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym taborem samochodowym, w skład którego wchodzą wyspecjalizowane samochody marki MAN, Scania, Volvo, Mercedes oraz DAF.
Spółka posiada zezwolenia pozwalające na odbiór i transport wszystkich odpadów zaklasyfikowanych jako odpady niebezpieczne i inne niż niebezpieczne. Pozwala ono na wdrożenie kompleksowych rozwiązań zmierzających do ich zagospodarowania.
Dzierżawa spalarni odpadów medycznych zlokalizowana na terenie szpitala w Hajnówce umożliwia firmie odbiór i unieszkodliwiania odpadów medycznych.
W swej ofercie mamy między innymi takie usługi, jak: wywóz nieczystości płynnych z przydomowych i przyzakładowych szamb, wywóz ścieków przemysłowych, renowacja i poziomowanie studni i studzienek, udrażnianie sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej, a także przeprowadzanie okresowych kontroli i przeglądów eksploatacyjnych wraz z czyszczeniem i konserwacją separatorów substancji ropopochodnych.
Jedną z najprężniej rozwijających się działalności spółki jest stacja paliw. Oferowane przez nas paliwa należą do wysokich jakościowo i jednocześnie do najtańszych w Białymstoku. Na stacji paliw MPO można nabyć także oleje, akcesoria samochodowe oraz inne artykuły motoryzacyjne.
MPO Sp. z o.o wykonuje również badania techniczne oraz naprawy pojazdów. W 2002 r. otrzymaliśmy uprawnienia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Dzięki temu posiadamy uprawnienia do wykonywania badań technicznych wszystkich rodzajów pojazdów.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do zimowego i letniego utrzymania ulic. W zasięgu firmy znajduje się obsługa znacznej ilości dróg krajowych i wojewódzkich.